היי, נעים מאוד

אני עדי שירי,
מעצבת שיער לנשים

בעלת מספרת הבוטיק adicut. במספרה הביתית שלי אני מעניקה שירותים רבים ומגוונים, החל מהחלקות שיער, צביעת שיער, לצד ליין מוצרים לטיפוח העור והשיער. וכן, יש לי גם כשרון מיוחד. כמתולתלת בנשמתה ושערותיה, אני מאסטרית בתלתלים.

adi-shiri

איך הכל התחיל...

ניתן לומר שאני ‘מעצבת שיער’ מאז גיל 6, הלקוחות הראשונות שלי היו ברביות קטנות ומרוצות, שזכו ל”תספורות” בהתאמה אישית מה שהחל כגזירת שיער תמימה לבובות ממושמעות, הפך לרומן רציני עם התחום.
עשר שנים מאוחר יותר, כבר בגיל 16, גיליתי שיש מקצוע מרתק שכזה שניקרא ספרות. מקצוע שיש בתוכו עולם ומלואו ‘קסם’ בשם “הכימיה של שיער”. קערה שניתן לערבב לתוכה גוונים, לצבוע ולשנות את השיער לכל צבע שניתן לחלום עליו, לאחר משא ומתן, ממושך, אבא שלי הסכים לרשום אותי ללימודים במקום הכי יוקרתי באותם הזמנים: “האקדמיה של שוקי זיקרי”. הגעתי לשם במשך 5 שנים ללימודי ערב, בתשוקה מלאה, נערונת צעירה בעולם של מבוגרים, לא היתה מאושרת ממני.
למדתי את היסודות הבסיסיים של תסרוקות ותספורות והעמקתי בכימיה.
היום, בשנות ה 40 לחיי, עם שלושים שנות ניסיון בתחום, אני עדיין מקפידה להתעדכן בטרנדים החדשים ולהשתתף בסדנאות למעצבי שיער בארץ ובעולם. וכן, אני עדיין נרגשת כמו אותה ילדה בת 6.

מאסטרית לתלתלים

עם השנים דייקתי את תחומי המומחיות שלי ובחרתי לעבוד עם נשים בלבד. אני אוהבת את השילוב בין האינטימיות שנוצרת עם הלקוחה, הרי תמיד אומרים שספרית היא סוג של “פסיכולוגית”, ובין היכולת לברוא לכל אחת סיפור חדש עם צבע ומספריים.
שילוב שמביא לחיוך גדול על הפנים – עבורה ועבורי.

אני פוגשת נשים בכל מיני מעגלי חיים: לפני לידה, אחרי לידה, אחרי חתונה, בתהליך גירושין, אובדן, בגידה, אבל, שמחה והרשימה עוד ארוכה…אני תמיד שם להרים, להקשיב, להוציא את היופי הפנימי ולהדגיש את החיצוני, לאזן וגם לחבק כשצריך. לצד התמחות בשיער, בארגז הכלים שלי יש 20 שנות לימודים בתחומים שונים כמו קבלה, ימימה, בודהיזם, טרילותרפיה, ופסיכודרמה אנליטית.
עד לפני 9 שנים שילבתי בין עיצוב שיער לטיפול והנחיית קבוצות.
בסופו של דבר החלטתי להתמקד אך ורק בשיער, מתוך הבנה שלעולם כספרית, אני מחברת בין שני העולמות.